Анонси

Волиняни, підтримайте клопотання до Президента України про присвоєння Юрію Лєлюкову звання Герой України (посмертно). Роздрукуйте бланк для збору підписів (за посиланням нижче), долучіться до збору підписів і передайте їх до нашого офісу м.Луцьк вул. Шопена 12а/3, (0332)- 24-11-02, 050-378-27-05. Збір підписів триває. Це потрібно не мертвим, це потрібно живим.

 

ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ
П.О. ПОРОШЕНКУ

 

Голови Волинського обласного
благодійного фонду «Рідна Волинь»
Глазунова Дмитра Борисовича,
м.Луцьк, вул.Шопена 12а/3,
тел/факс (0332) 24-11-02, 0504382896
www.bfrv.volyn.ua

 

К Л О П О Т А Н Н Я

Шановний Петре Олексійовичу!

             Звертаюсь до Вас із клопотанням присвоїти вчителю військової підготовки Іваничівської школи № 2 Лелюкову Юрію Миколайовичу звання Герой України (посмертно).

            Дане клопотання одноголосно підтримане учасниками вечора пам’яті Ю.Лелюкова, проведеного в рамках проекту «Честь маю» благодійним фондом «Рідна Волинь» 28 листопада 2017 року в Палаці культури м. Луцька.

            Довідка: 29 листопада 1984 року в Іваничівській школі № 2 вчитель  військової підготовки, офіцер Юрій Лелюков показував принцип дії ручної гранати учням на уроці. Вийнявши запобіжну чеку він зрозумів, що граната бойова. В коридорі та за вікном гралися діти. Не роздумуючи, він повернувся в куток і притис гранату до себе. Ціною власного життя він врятував 26 учнів. Після цього випадку в ряді українських шкіл  були виявлені  вибухонебезпечні предмети. Йому було 34 роки. Посмертно нагороджений орденом «Знак пошани», школа насить його ім’я, почесний громадянин Іваничівщини. Однак, волинська громада і я особисто вважаємо, що Ю.Лелюков заслуговує на найвищу нагороду нашої  держави звання Герой України (посмертно).

       Сподіваємось на Вашу підтримку.

     Додаток: підписи мешканців Волинської області на підтримку даного клопотання.

  

           З повагою,

          5 грудня 2017 року                                                                                        Дмитро Глазунов

 

Завантажити оригінал та бланк для збору підписів