Астрая «Розкішним весіллям» веселила бійців АТО.

Волинські солдати, що зараз знаходяться на лікуванні в обласному госпіталі інвалідів, а також волонтери, за сприяння заслуженого діяча мистецтв України Віталія Іваницького, в рамках благодійного проекту «Мистецька терапія», що реалізовує обласний благодійний фонд «Рідна Волинь», мали можливість побувати у Волинському обласному академічному музично – драматичному театрі імені Т.Г.Шевченка на виставі «Розкішне весілля».

Комедію привезли у місто Луцьк молоді талановиті актори з київської театральної агенції «ТЕ-АРТ», які своєю виставою зробили для бійців театральний вечір незабутнім. Гумор та вибух сміху протягом усієї вистави супроводжував у залі не тільки бійців, але і усіх шанувальників театрального мистецтва.

Глядачі були приємно вражені артистичною грою відомої співачки. заслуженої артистки України Астраї ( Олени Петрової), яка яскраво розкрилася не як виконавиця естрадних пісень, але і у театральному жанрі.

Астрая, і усі її товариші по театральному цеху, майстерно демонстрували своє артистичне мистецтво і професійною грою подарували веселий настрій та духовно сприяли покращенню психологічного стану поранених солдат.

За словами голови благодійного фонду «Рідна Волинь» Дмитра Глазунова: «Такі вистави для поранених воїнів – це теж своєрідна реабілітація за посередництвом театрального мистецтва, яке лікує душі бійців і є на сьогоднішній день дієвою арт-терапією для солдат».

Зі сцени Астрая подякувала усім бійцям АТО за те, що вони захищають нашу Батьківщину від сепаратистів і російських агресорів та побажала усім їм здоров’я, добра і радощів на життєвій ниві, а в Україні – спокою та миру.

На згадку, після вистави, усі солдати щиро і в невимушеній атмосфері поспілкувалися з артистами і сфотографувалися з ними на пам’ять про цю зустріч.