Бійці АТО зворушливі від театру тіней «Fireflies»

Переповнена глядацька зала Палацу культури міста Луцька говорила про те, що театр тіней «Fireflies» з м. Чернігова, дійсно заслужено користується великою популярністю не тільки в Україні але і в багатьох країнах світу.

Волинські бійці, що зараз знаходяться на лікуванні в обласному госпіталі інвалідів, а також волонтери, за сприяння заслуженого діяча мистецтв України Віталія Іваницького, в рамках проекту «Мистецька терапія», що реалізовує обласний благодійний фонд «Рідна Волинь», побували на шоу театру тіней “Тіні Голівуду”.

Програма цього унікального театру переносить глядача у неймовірний світ кінематографу через призму улюблених та найкращих фільмів засобами пластики, витонченої акробатики та світла у поєднанні з музичними композиціями, що створює на сцені справжню магію і фантастику загадкового дійства.

Глядачі, в тому числі і поранені бійці АТО, волонтери, бурхливими оплесками нагороджували талановитих акторів унікального театру тіней, які майстерно демонстрували своє сценічне мистецтво і професійною грою, духовно сприяли покращенню психологічного стану поранених воїнів.

Голова обласного благодійного фонду «Рідна Волинь» Дмитро Глазунов зазначив, що відвідування бійцями таких культурно – мистецьких заходів – це один з елементів арт терапії, яка за посередництвом мистецтва дієво лікує поранені душі солдат.

Усі бійці, які відвідали це фантастичне шоу, а більшість з них вперше бачили театр тіней, були щиро вдячні організаторам цієї незабутньої зустрічі за справжню мистецьку терапію, що вселяє віру у покращення їхнього здоров’я та дієво і позитивно допомагає їм відновлювати душевну рівновагу.