Благодійний фонд «РІДНА ВОЛИНЬ» привітав ПАВЛА ЗІБРОВА з ювілеєм

З нагоди 60-річного ювілею народний артист України Павло Зібров запросив на свій бенефіс в Палац України у місто Київ багатьох друзів, відомих творчих особистостей, побратимів по мистецькому ремеслу.

Приємно зазначити, що від Волині популярний співак запросив на свій творчий вечір заслуженого діяча мистецтв України Віталія Іваницького, з яким він давно дружить, співпрацює, співає пісню «Посміхайтесь, друзі» (музика Василя Дунця, вірші Віталія Іваницького) та голову благодійного фонду «Рідна Волинь» Дмитра Глазунова.

Волиняни достойно привітали іменинника і подарували маестро Павлові Зіброву копію оригіналу ікони чудотворної Холмської Божої Матері. Дмитро Глазунов у своєму вітальному слові побажав Павлу Зіброву, щоб цей древній чудотворний образ Богоматері був заступницею для нього і його родини та в подальшому сприяв успіху в творчості відомого артиста.

Павло Зібров висловив вдячність Дмитру Глазунову та Віталію Іваницькому за такій цінний дарунок і зазначив, що в перший приїзд з концертом на Волинь він обов’язково відвідає музей Волинської ікони, щоб приклонитися до оригіналу чудотворного образу Богородиці, а також у рамках проекту «Мистецька терапія», яку реалізовує БФ «Рідна Волинь», відвідає воїнів АТО, що проходять реабілітацію в обласному госпіталі інвалідів війни.