Друга премія ім.Бориса Клімчука, Музей волинської ікони за збереження та реставрацію ікони Холмської Пресвятої Богородиці

Пресвята Богородице, спаси нас.
Уже 15 років Холмська чудотворна ікона Божої Матері знаходиться в Музеї Волинської ікони.

Речник Волинської єпархії взяв участь у тематичному вечорі присвяченому Холмській іконі Божої Матері.

«Ти не згасла, Зоре ясна» – таку назву мав тематичний вечір, присвячений чудотворному Холмському образу Пресвятої Богородиці, який відбувся 28 грудня у Музеї волинської ікони. Захід був організований Благодійним Фондом «Рідна Волинь» ( голова фонду Дмитрий Глазунов).

З благословення митрополита Волинського і Луцького Ніфонта, участь у вечорі взяв речник Волинської єпархії протоієрей Валентин Марчук. Він переказав організаторам дійства благословення і вітання від волинського архієрея.

Волинська єпархія, і особисто митрополит Волинський і Луцький Ніфонт, приділяють велику увагу співпраці із Музеєм волинської ікони і підтримці цього закладу.

Так, щороку до чудотворної Холмської ікони Божої Матері, яка зберігається у Музеї волинської ікони проводяться Хресні ходи і перед цим святим образом служать Акафісти та молебні

А нещодавно до цієї співпарці долучився і Фонд імені Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира. Адже Музей волинської ікони — єдиний в Україні, який володіє безцінною колекцією церковних нагород, яку подарував Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир.

До слова, планується відкриття виставки, яка буде присвячена світлій пам’яті Предстоятеля нашої Церкви Блаженнішого Митрополита Володимира.