Герої не вмирають: У Маневичах провели вечір пам’яті Андрія Снітка

Минуло два роки, відколи під Іловайськом героїчно загинув 18-річний уродженець села Гораймівка Маневицького району Андрій Снітко. Хлопець накрив собою гранату й ціною власного життя врятував побратимів.
 
21 серпня у смт Маневичі, у рамках проекту «Честь маю!», благодійний фонд «Рідна Волинь» провів вечір пам’яті «Герої не вмирають», організатором якого виступив голова благодійного фонду Дмитро Глазунов, сценарій і режисерську постановку здійснив заслужений діяч мистецтв України Віталій Іваницький. 

Мама Андрія Снітка Раїса Халик, бойові побратимами з батальйону «Азов», селищний голова Маневич Олександр Гаврилюк поклали квіти до пам’ятника герою. Біля могили відслужили панахиду за загиблим солдатом. На подвір’ї школи №1, де навчався Андрій, біля пам’ятної дошки пам’ять юного земляка вшанували  хвилиною мовчання.

У районному будинку культури пройшов вечір пам’яті героя. Глядачі почули зворушливі слова від заступник командира полку «АЗОВ» Андрія Д’яченка (позивний «Хорват»), який наголосив, що не достатньо перейменовувати вулиці та проводити концерти, а слід довести цю війну до переможного кінця, як цього і хотів Хома, мами Раїси Миколаївни Халик, класного керівника Наталії Митрофанівни Савчук, представників районної влади – голови Маневицької районної ради Анатолія Мельника,голови райдержадміністрації Андрія Линдюка та селищного голови Олександра Гаврилюка.

 «Дякую громаді Маневиччини за теплу зустріч і сприяння, за повний зал районного будинку культури», – написав Дмитро Глазунов у ФБ.
 
Усі присутні у залі одноголосно підтримали резолюцію щодо клопотання перед Президентом України Петром Порошенком про присвоєння Андрію Снітку звання «Герой України», посмертно, зі сподіванням, що глава держави дослухається до думки громадськості і зверне увагу на подвиг 18-річного маневиччанина, який сьогодні є реальним прикладом патріотизму і самопожертви в ім’я України.