Історія Данилка Нінічука

Уже неодноразово писали про важку долю вихованця Заболоттівської школи інтернату Нінічука Данилка, якому чотири роки тому голова благодійного фонду «Рідна Волинь» і ВОГО «Волинська обласна лікарняна каса» Дмитро Глазунов організував лікування.

За допомогою спеціалістів обласної дитячої лікарні Маргарити Потягайло та Любові Жук йому зробили операцію на очі, в результаті якої у хлопчика усунули вроджену косоокість і відновили зір із 20% до 60%. З того часу його життя змінилось, а через три місяці хлопчик наздогнав шкільну програму, хоча до цього не міг читати навіть буквар.Коли у вересні минулого року Дмитро Глазунов був із черговим візитом в інтернаті, Данилко попрохав машинку на пульту у подарунок і сказав, що хоче бути поліцейським. Благодійник пообіцяв і зробив. На новорічні свята Дмитро Глазунов подарував Данилку поліцейську машинку на пульту.

Скільки радості в очах дитини було коли машинка їздила по адміністрації дитячої лікарні, де він перебував черговому обстеженні, а медперсонал це тішило! «Пообіцяти і зробити, навіть якщо це звичайна бідова дитина, – це принцип за яким потрібно будувати нове громадянське суспільство», – вважає Глазунов. 

10 лютого цього року із дитячої лікарні виписали сестру Данилка Нінічука Христинку, яка має таку ж проблему, що і в братика. Наразі вона проходила апаратне лікування, і чи буде оперативне втручання невідомо. Однак, як зазначив Дмитро Глазунов, це питання триматимуть на контролі. «Ми зробимо все можливе щоб ці дітки подолали недуги, завжди відчували опіку і що вони потрібні  суспільству» – резюмував голова БФ «Рідна Волинь» і ВОГО «Волинська обласна лікарняна каса».

Усього ж за останні роки завдяки Дмитру Глазунову медичну допомогу отримали більше 10 діток складної долі Заболоттівської школи інтернату.

«Зміни одне життя і ти врятуеш світ», – переконаний Глазунов.

via volyn.tabloyid.com