Коляда для бійців АТО від Тетяни Ціхоцької

Благодійний проект «Мистецька терапія», який упродовж двох років за сприяння заслуженого діяча мистецтв України Віталія Іваницького реалізовує благодійний фонд «Рідна Волинь» для бійців АТО, що проходять реабілітацію в обласному госпіталі інвалідів, продовжив свою роботу і у 2017 році.

16 січня, поранені воїни побували в облмуздрамтеатрі ім. Т.Г.Шевченка на «Коляді з Тетяною Ціхоцькою».

Театралізоване дійство – колядки, щедрівки, різдвяні і новорічні віншування та посівання за участю автора проекту і її лідера – відомої і талановитої співачки Тетяни Ціхоцької, квартету «Акорд», танцювальних колективів «Волинянка» і «Волиняночка» та інших виконавців вдалося на славу.

Глядачі у залі щедро аплодували усім колядникам та щедрувальникам – учасникам концерту, і особливо тепло приймали гостей свята – державну заслужену хорову капелу «Трембіта» з міста Львова.

А коли колядку виконувала 13-ти річна Аліна Смірнова– донька загиблого героя з Володимир – Волинського , – люди не стримували своїх емоцій і зі сльозами на очах бурхливими оплесками нагороджували юну співачку.

Координатор волонтерського руху «Меценати для солдата» Руслан Теліпський подарував квіти обдарованій дитині бійця Небесного Легіону і зазначив, що цей концерт лише один з багатьох благодійних заходів. Він подякував усім меценатам не тільки з Волині, але і благодійникам з 12-и країн світу, з якими працює їхня організація з метою фінансової допомоги сім’ям волинян, що загинули на сході України. Усі хвилиною мовчання вшанували тих, хто віддав своє життя за територіальну цілісність нашої держави.

У фіналі концерту Тетяна Ціхоцька з колядниками – хлопцями відомого пісенного колективу «Акорд» та усіма учасниками концерту, виконали відому українську народну колядку «Нова радість», яку теж співали вдячні глядачі.

А по завершенні, теплого, родинного свята, воїни разом з усіма бажаючими, покуштували смачної куті, яку приготували для них волонтери.

Голова обласного благодійного фонду Дмитро Глазунов запевнив, що і в цьому році благодійний проект «Мистецька терапія» буде реалізовуватися у різних напрямках культурно – мистецької діяльності заради підтримки поранених бійців, що лікуються в обласному госпіталі інвалідів, для покращення їхнього психологічного стану і душевної реабілітації.