Легендарні волиняни у проекті «Честь маю»

Людина живе доти, доки живуть спогади про неї – це стало лейтмотивом заснування проекту благодійного фонду «Рідна Волинь» «Честь маю», що уже протягом двох років вшановує відомих волинян, які стали історією не лише для свого краю. Їхні імена закарбовані у книзі пам’яті України.

Стартував проект із заходів, присвячених лучанину Рустаму Хамраєву, учаснику Революції Гідності, чиє життя обірвалося у протистояннях на Сході України.

Згодом під егідою проекту було організовано вечір пам’яті Легенди Волині – Бориса Клімчука, а також першого директора Луцького училища культури і мистецтв Віктора Чебліна.

Минулого року було проведено вечір пам’яті героя України Андрія Снітка, під час якого було прийняте звернення від громади Маневиччини до Президента України про присвоєння Андрієві Снітку звання Героя України(посмертно).

17 вересня 2017 року благодійний фонд «Рідна Волинь» організовує у Луцьку перший фестиваль пісень В’ячеслава Хурсенка, твори якого об’єднають відомих виконавців української естради Анатолія Говорадла, Петра Чорного, Марію Хурсенко, Володимира Дороша та інших.

«Запрошуємо усіх, кому близька творчість В’ячеслава Хурсенка, прийти на Театральний майдан і послухати пісні нашого земляка, в яких так багато життєвої істини і з роками вона набуває дедалі більшої значимості. Це буде зустріч у широкому колі близьких друзів.

Проведення таких заходів – це крок до об’єднання суспільства навколо одвічних людських цінностей. На жаль, людей, яких ми вшановуємо у проекті «Честь маю», сьогодні уже немає в живих, але їхні справи: творчість, праця, подвиги багато в чому стали знаковими в історії краю та держави.

Ми не маємо права про них забути, не маємо права згадувати лише з нагоди річниць. Таким чином ми віддаємо шану цим легендарним людям. Говорячи тим самим: «Нам було за честь з Вами жити і працювати. Пам’ятаймо при цьому, що багато справді легендарних волинян і сьогодні живуть серед нас».

Фестиваль пісень В’ячеслава Хурсенка відбудеться 17 вересня о 16 годині на Театральному Майдані Луцька.