Мета

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ
«ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ЛІКАРНЯНА КАСА»

Основна мета-сприяння мешканцям Волинської області у наданні медичної допомоги, сприяння розвитку охорони здоров»я.

Передумови створення-недофінансування медицини, в результаті чого пацієнти змушені лікуватись та обстежуватись за власні кошти.

Дата створення-2004 рік.

Засновник і голова правління – Дмитро Глазунов.

Станом на 1.01.2018 року об’єднує майже 10 тисяч волинян.

Долучені працівники СКФ-Україна – близько 700 чол, заводу Мотор -500, Укрпошти- 1500, Волиньфарм -800, дошкільних навчальних закладів Луцька – 800, а також Волиньгаз, обласної санепідемслужби, Ощадбанку, Тигресу, Ковельтепло та інші.

Система роботи – солідарна, що і є суттю лікарняних кас-здоровий платить за хворого. Використані кошти понад власні заощадження повертати не потрібно. Завдання члена-регулярно сплачувати невеликі внески, які не пропадають і працюють на нього, допоки він платить. Сплата внеску є підтвердженням того, що людина визнає Статут і Програми.

Форма сплати внесків різна: самостійно, сплачує підприємство, або 50 на 50.

Комунікація – визначені представники в організаціях, задіяні пересувні консультативні пункти, проводяться зустрічі з колективами, конференції.

Звітність – усі звіти щорічно доводяться до колективів та на конференціях, на які запрошуються відповідальні за співпрацю учасники.

Кожен член може взнати про свій рух коштів та умови надання йому допомоги в офісі, або за телефоном. Контакти та порядок дій зазначені на членському квитку.

Суми допомоги є диференційовані і прямо пропорційні величині колективу, в межах якого забезпечується принцип рівноправності.

Скористатися послугами можна в державних і в приватних медичних закладах. Детальніше в програмах та пам»ятці.

Контроль здійснюють довірені лікарі, що унеможливлює невиправдані призначення. А ліки принесе в палату старша медсестра.