Мистецька терапія бійців АТО з Василем Рижуком

В рамках благодійного проекту «Мистецька терапія», який проводить обласний благодійний фонд «Рідна Волинь» для волинських бійців, що проходять реабілітацію в обласному госпіталі інвалідів після бойових дій на сході України , за сприяння заслуженого діяча мистецтв України Віталія Іваницького, у мистецькій арт-галареї відбулася зустріч з відомим волинським скульптором, заслуженим діячем мистецтв України Василем Рижуком.

Солдати, які сьогодні заліковують рани у госпіталі, мали можливість побачити проекти майбутнього пам’ятника загиблим волинським воїнам під час АТО, послухати скульптора зі своїм баченням щодо монументу, який планується спорудити у місті Луцьку. 

Бійці , які на власні очі бачили смерть на неоголошеній війні і були реальними свідками загибелі своїх побратимів, висловити свою думку і засвідчили свої побажання та враження від пропонованих на конкурс проектів у книзі відгуків. 

Голова обласного благодійного фонду «Рідна Волинь» Дмитро Глазунов висловив своє бачення щодо пам’ятника загиблим Героям АТО і подякував скульптору Василю Рижуку за таку щиру і невимушену творчу зустріч з бійцями, яка іноді краще лікувальної терапії, бо мистецька терапія лікує не тільки тіло людини, а головне – розум і душу.

Обговорення питання необхідності встановлення пам’ятника та спілкування по інших питаннях сьогоднішнього життя бійців відбулося у кафе польської кухні «Пирогарня», де солдат гостинно пригостили, чаєм, кавою, печивом та морозивом.

Василь Рижук і бійці з обласного шпиталю отримали позитивні емоції від такої арт – терапії і засвідчили готовність подальшого спілкування між відомим скульптором та реальними, живими волинськими героями війни на сході України.