Мистецька терапія Волинського хору для поранених бійців АТО

В рамках благодійного проекту «Мистецька терапія», який за сприяння заслуженого діяча мистецтв України Віталія Іваницького реалізовує обласний благодійний фонд «Рідна Волинь», приємний дарунок для бійців АТО, що зараз знаходяться на лікуванні в обласному госпіталі інвалідів, зробила Волинська обласна філармонія, зокрема артисти Державного академічного Волинського народного хору, які запросили воїнів, багатьох волонтерів у волинський обласний драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка на свій концерт. 

Концертна програма, що тривала майже три години, усі пісні і композиції, які майстерно виконував цей славетний та знаний творчий колектив, буквально торкались душі усіх глядачів і вони кожен номер артистів нагороджували шаленими оплесками. 

У вдалому поєднанні добре відомих пісень і нових пісенних творів відчувалася витончена робота головного диригента та художнього керівника Волинського народного хору, заслуженого діяча мистецтв України Олександра Стадника, якого глядачі з вдячністю пошановували за можливість насолоджуватись українською піснею.

Артисти своєю професійною силою мистецтва морально підтримали учасників АТО, – тих, хто сьогодні зі зброєю в руках відстоював і відстоює на сході України незалежність і територіальну цілісність нашої держави а зараз заліковує свої тілесні рани у шпиталі.

Голова благодійного фонду «Рідна Волинь» Дмитро Глазунов засвідчив: «Такі зустрічі солдат з артистами відіграють важливу роль у духовному покращенні психологічного стану поранених воїнів і ми будемо надалі проводити »Мистецьку терапію», щоб солдати якнайшвидше поверталися до мирного життя».

Усі солдати та волонтери, які побували на святі української музики і пісні, були щиро вдячні співакам, танцюристам, музикантам Державного академічного Волинського народного хору, директору обласної філармонії Сергію Єфименку і організаторам цієї зустрічі за справжню мистецьку терапію, яка вселяє віру у покращення здоров’я волинських бійців та дієво і позитивно допомагає їм відновлювати душевну рівновагу.