Найголовніше – це здоров’я наших дітей

Голова ВОГО «Волинська обласна лікарняна каса» Дмитро Глазунов 6 березня зустрівся із колективом Луцької школи-ліцею № 22, який співпрацює з касою понад 10 років.

Дмитро Глазунов прозвітував про роботу у 2017 році і розповів про новинки. На прохання керівництва закладу він подарував медпункту школи два апарати для вимірювання тиску, термометри, ростомір.

«Звернув увагу на такий момент. У школі усього одна медсестра на 1350 учнів. На її плечі лягли чисельні звіти, ведення карток, прививок, у кожного учня треба виміряти дані, а ще їдальня, уроки фізкультури і т.п. А на перервах – кому палець перев’язати, в кого вухо болить. Це нереально важко, тим паче, за мінімальну зарплату. Медичне обладнання застаріле. Я думаю, схожа ситуація і в інших закладах.

Не перекладаючи ні на кого вирішення цих питань, я сам, спираючись на підтримку однодумців, ініціюю їх вирішення. Для цього необхідно бути просто державним менеджером. У нас ціла купа непотрібних чиновників, натомість скорочуємо лікарів, нестача медперсоналу в освітніх закладах. Як це буде відбуватися, розповім згодом. Адже найголовніше – це здоров’я наших дітей», – підсумував голова благодійного фонду «Рідна Волинь» і ВОГО «ВОЛК» Дмитро Глазунов.

ВОГО «ВОЛК» із освітянами Луцька співпрацює більше 10 років. На сьогодні до ВОЛК залучили майже 800 працівників із 40 дошкільних навчальних закладів, школи №№ 18, 20, 21, 22 та ін.

Загалом у 2017 році послугами ВОЛК скористався 251 освітянин міста на суму більше 200 тис. грн. Багатьом закладам ВОЛК допомогла із облаштуванням медичних кабінетів.