Пікардійська терція

Поранені бійці АТО побували на концерті «Пікардійської терції». 
В рамках програми благодійного фонду “Рідна Волинь” “Мистецька терапія”, яка реалізовується за сприяння заслуженого діяча мистецтв України Віталія Іваницького, бійці АТО, що проходять реабілітацію в обласному госпіталі інвалідів і волонтери відвідали концерт всесвітньо відомого колективу «ПІККАРДІЙСЬКА ТЕРЦІЯ», який відбувся у м. Луцьку в облмуздрамтеатрі ім.. Т.Г.Шевченка.

Вокальна формація «Піккардійська Терція» – своєю ліричною і патріотичною піснею духовно сприяли покращенню психологічного стану поранених воїнів, які були присутні на концерті.

Волинські солдати, разом з усіма глядачами у залі, бурхливими оплесками нагороджували кожен виступ митців, а коли артисти виконували пісенні шлягери «Старенький трамвай»,»Жовті стрічки», «Шизгара» то вони з усіма глядачами їх співали і пританцьовували у такт пісень.

Особлива атмосфера запанувала у залі, коли «Пікардійська терція» виконала відому пісню »Плине кача» – присвячену Героям Майдану. Усі глядачі в залі встали, у багатьох текли сльози.
Солдати були приємно зворушливі від виступу цього знаного в Україні і за межами нашої держави творчого колективу і з позитивними емоціями вони фотографувалися з артистами після концерту, отримали від них автографи.

Усі бійці і волонтери, які побували на справжньому святі пісні, були щиро вдячні «Піккардійській Терції», організатору цього концерту Олександру Пеньківському, заслуженому діячу мистецтв України Віталію Іваницькому і голові благодійного фонду «Рідна Волинь»Дмитру Глазунову за зустріч з відомим пісенним колективом і за справжню мистецьку терапію, яка дієво допомагає пораненим солдатам відновлювати душевну рівновагу та позитивними емоціями сприяє покращенню їхнього здоров’я.