Поранені бійці АТО відвідали Луцький замок.

В рамках благодійного проекту «Мистецька терапія», який проводить благодійний фонд «Рідна Волинь» за сприяння заслуженого діяча мистецтв України Віталія Іваницького, волинські бійці, що проходять реабілітацію в обласному госпіталі інвалідів відвідали Луцькій замок Любарта.

Екскурсія по цьому історичному музейному комплексі видалась для багатьох солдатів справжнім відкриттям щодо історії древнього Лучеська та минулого Волинського краю.

Солдати зворушливо слухали екскурсовода Олександра Мілінчука, який розповідав цікаві факти пов’язані з історією замку Любарта, побували на сторожовому майданчику В’їзної вежі, у підземеллі древньої церкви Йоанна Богослова, на Владичій вежі, де розташований музей дзвонів, у приміщенні колишньої канцелярії а нині в унікальному музеї книги.

Усі бійці були задоволені такою лікувальною терапією за посередництвом мистецтва, що позитивно вливає на покращення їхнього психологічного стану і висловили вдячність усім організаторам за надану можливість не тільки декілька годин культурно відпочити, але і багато взнати для себе цікавого з минулого та сьогодення Луцька і Волині.

А голова благодійного фонду«Рідна Волинь» Дмитро Глазунов запевнив поранених солдат, що для них і надалі буде проводитись «Мистецька терапія», заради допомоги у їхньому духовному виздоровленні і найшвидшому поверненні до мирного життя.