Степан Гіга провів мистецьку терапією з бійцями АТО

В рамках благодійного проекту «Мистецька терапія», що реалізовує обласний благодійний фонд «Рідна Волинь» за сприяння заслуженого діяча мистецтв України Віталія Іваницького, волинські бійці, котрі проходять реабілітацію після бойових дій на сході України в обласному госпіталі інвалідів, побували у волинському обласному драматичному театрі ім..Т.Г.Шевченка на концерті одного з найкращих співаків у нашій державі, народного артиста України Степана Гіги.

Більше тридцяти років як співак і композитор, єдиний в України володар найпрестижнішої нагороди серед артистів пісенного жанру – двох золотих дисків, Степан Гіга, несе свою пісню для жителів України та по далеких закордонах.

В програмі концерту, який тривав дві з половиною години і пройшов «на Ура», у супроводі гурту «Друзі мої» також брали участь: молода, талановита співачка, заслужена артистка України Квітослава(донька артиста), заслужений артист естрадного мистецтва Степан Гіга молодший та гуморист, заслужений артист України Ігор Мельник.

Степан Гіга провів справжньою пісенну лікувальною терапією духовного оздоровлення не тільки для воїнів, що заліковують нині рани у госпіталі інвалідів, але і для усіх глядачів переповненої глядацької зали драмтеатру, які в пориві вдячності бурхливими оплесками нагороджували артиста за виконання його популярних пісенних шлягерів і нових пісень.

Приємно зазначити, що відому пісню «Яворина», яку Степан Гіга написав разом з відомим поетом піснярем Степаном Галябардою на фестивалі української естрадної пісні «На хвилях Світязя» безпосередньо на озері Світязь, артист посвятив своїм побратимам по творчості, які сьогодні спочивають у Царств Небесному – Назарію Яремчуку, Юрію Богатікову, Вячеславу Хурсенку, Андрію Кузьменку, Дмитру Гнатюку, і цей, своєрідний пісенний Гімн Пам’яті усі глядачі зворушливо сприймали стоячи.

Усі солдати, які побували на святі музики і пісні, отримали автографи від Степана Гіги та побажання якнайшвидшого одужання і висловили вдячність організаторам цього концерту – зустрічі за справжню мистецьку терапію, яка вселяє віру у покращення їхнього здоров’я та дієво і позитивно допомагає їм відновлювати душевну рівновагу. 

Після концерту голова благодійного фонду «Рідна Волинь» Дмитро Глазунов висловив думку щодо подальшого продовження благодійного проекту»Мистецька терапія», бо така арт-терапія, за посередництвом музики і пісні, дійсно духовно сприяє покращенню психологічного стану поранених воїнів.

Степан Гіга. після зворушливої розмови з бійцями, виявив бажання приїхати з концертом безпосередньо в обласний госпіталь інвалідів, щоб морально підтримати захисників України, за що поранені солдати оплесками сприйняли ініціативу популярного співака.