Святий Миколай

Скільки потрібно людині щастя?

Питання риторичне, особливо коли це стосується дітей.
Сьогодні, я отримав масу задоволення від того, що вперше у нашому місті реалізував ідею доброчинного і оригінального проекту з благодійним фондом «Рідна Волинь» для дітей – у ролі Чудотворця Миколая роздавав подарунки малюкам, які їхали у маршрутних таксі, тролейбусах або просто перебували на вулицях Луцька.

Потрібно було бачити здивовані обличчя дітей, їхніх батьків, коли на зупинках, в автобус заходив Чудотворець Миколай і просто так, дарував хлопчикам і дівчаткам ( інколи і вагітним мамам) освячені іконки Святого Миколая з молитвою, смачні медяники «Миколайчики» з щирими побажаннями добра, удачі, благополуччя і злагоди в оселях та миру і спокою в Україні.

Щирі посмішки і дитяча радість від несподіваних подарунків на вулиці і в громадському транспорті самому зігрівала серце і душу за декілька годин теплого спілкування з діточками. Хочеться подякувати голові благодійного фонду «Рідна Волинь» Дмитру Глазунову, який виділив кошти на придбання «Миколайчиків» і розуміння потреби в реалізації цього благодійного «вуличного» проекту для створення маленької частинки добра для дітей.

Не будьмо байдужими, творімо і робімо добро частіше, а особливо – дітям і воно вернеться усім Божою Благодаттю.

Бо, як зазначено в молитві на освяченій і подарованій дітям іконці Святого Чудотворця Миколая, який є прообразом творіння добра для людей : ВЕЛИЧАЄМО ТЕБЕ СВЯТИТЕЛЮ ОТЧЕ МИКОЛАЮ, І ШАНУЄМО СВЯТУ ПАМ’ЯТЬ ТВОЮ: БО ТИ МОЛИШ ЗА НАС ХРИСТА БОГА НАШОГО.

Я дійсно втомився, але був по справжньому щасливим, що зумів на деякий час зробити щасливими незнайомих дітей, їхніх батьків і, просто, незнайомих людей. Сподіваюсь, що з Божою допомогою, ця така, перша, «вулична» благодійна акція буде реалізована і на другий рік на передодні 19 грудня і стане хорошою традицією у нашому місті.