У Луцьку співачка Ірина Федишин лікувала бійців «мистецькою терапією»

Волинські бійці АТО відвідали концерт популярної співачки Ірини Федишин, яка виступила в облмуздрамтеатрі ім. Т.Г.Шевченка з новою програмою «Лише у нас на Україні».

Так, дійство за сприяння заслуженого діяча мистецтв України Віталія Іваницького відбулося в рамках проекту «Мистецька терапія», який запровадив і реалізовує в життя обласний благодійний фонд «Рідна Волинь».

Талановита співачка підкорила глядачів, у тому числі і поранених бійців, своєю енергетикою, щирістю спілкування і чуттєвим виконанням українських пісень.

Ірина Федишин подякувала бійцям за їхню мужність і героїзм, подарувавши їм свою пісню «Прошу в неба».

Співачка побажала усім волинянам і всьому українському народу добра, злагоди та перемоги у сьогоднішній неоголошеній війні.

Ірина Федишин зазначила, що по приїзді наступного разу до Луцька вона збирається відвідати поранених бійців, які проходять реабілітацію в обласному госпіталі для інвалідів.

Голова обласного благодійного фонду «Рідна Волинь» Дмитро Глазунов відмітив:

“Така мистецька терапія дієво допомагає солдатам відновлювати душевну рівновагу, сприяє покращенню їхнього здоров’я, і вона надалі буде продовжуватися заради духовного оздоровлення бійців АТО”.