Виступ Сергія Міхалка в “Адреналін сіті” зігрів засипаний снігом Луцьк

Як це завжди буває на виступах відомих людей, концерт затримали на добру годину. Та присутні вперто чекали і активно реагували бурхливими оплесками на будь який рух на сцені – зміну кольору прожекторів чи перевірку мікрофонів.

Коли ж на сцені з’явилися вони – Сергій Міхалок і «компанія» – зал просто вибухнув емоціями.

Щоправда, змерзлі гості концерту, довго «розкачувалися». Перші пісні «качали», але не «рвали» зал.

Кожну пісню вокаліст представляв кількома рядками про міфічних істот (розібрати, про що саме говорив, було складно – акустика в залі “з’їдала” слова).

Справжній же «фурор» викликали старі добрі і всім відомі хіти «Ляпіса»: «Когда яблони цветут», «Метелица», «Ты кинула» і, звісно, «Зеленоглазое такси». За останню пісню Міхалок навіть вибачився перед Боярським за те, що переспівав його хіт.

Зала була поділена на дві фан-зони. У першій – всі товклися під сценою. А у другій, яка була трохи далі, був повний «треш» – купа вільного місця дозволили присутнім, попри холод, поскидати верхній одяг, стрибати, танцювати і відверто кайфувати від виступу.

До слова, концерт відвідали 10 бійців, які проходять реабілітацію в обласному госпіталі інвалідів.Культурне дозвілля для вояків в рамках програми «Мистецька терапія» організував благодійний фонд «Рідна Волинь» за сприяння заслуженого діяча мистецтв України Віталія Іваницького.

Голова благодійного фонду “Рідна Волинь” Дмитро Глазунов зазначив, що проект “Мистецька терапія” завдяки таким концертам дієво допомагає духовній реабілітації бійців. Адже воїни потребують не тільки тілесного, але і психологічного лікування”.