Волинські атовці відвідали концерт Альоші

У рамках проекту «Мистецька терапія» волинські бійці АТО, які проходять реабілітацію в обласному госпіталі інвалідів, відвідували концерт популярної співачки Альоши.

Проект за сприяння заслуженого діяча мистецтв України Віталія Іваницького організовує благодійний фонд «Рідна Волинь», волинські бійці АТО, які проходять реабілітацію в обласному госпіталі інвалідів, відвідували концерт популярної співачки Альоши.

Відома співачка, учасниця пісенного конкурсу Євробачення , яка виступала у Луцькому драмтеатрі, підкорила усіх глядачів, в тому числі і поранених бійців, своєю енергетикою та щирістю спілкування і виконанням пісень ліричного характеру, як добре відомих так і нових.

Альоша подякувала усім бійцям за їхню мужність і героїзм, за захист України від російського агресора, підписала їм усім автографи та сфотографувалася на згадку про цю зустріч.

У солдат залишилися позитивні емоції від концерту Альоши, а голова обласного благодійного фонду «Рідна Волинь» Дмитро Глазунов зазначив, що така «Мистецька терапія» дієво допомагає воїнам відновлювати душевну рівновагу та сприяє покращенню їхнього здоров’я і цей проект буде продовжуватися надалі – заради духовного оздоровлення бійців АТО.