Я буду здоровою і щасливою (мамографія)

Від раку молочної залози щорічно в Україні помирає 16 тисяч жінок. Ця хвороба займає перше місце в структурі онкозахворюваності серед жінок. Раннє виявлення патології – є запорукою результативного лікування. Однак, існує ряд проблем, через які жінка затягує з цим, зокрема, – це і психологічний фактор, коли людині просто страшно переступити поріг онкодиспансеру, знайти час, кошти і т.п.

З огляду на вищевикладене, у 2007 році ВОГО «Волинська обласна лікарняна каса» для своїх колективних членів започаткувала програму «Я буду здоровою і щасливою», яка спрямована на безкоштовне обстеження жінок на пересувних мамографах. У 2011 році цю ініціативу підтримав благодійний фонд «Рідна Волинь» і мамографічні комплекси активно запрацювали по всій області, обстежуючи тисячі жінок у містах і селах, на підприємствах і в амбулаторіях.

Тільки за останній час обстежено понад 10 тисяч жінок, виявлено 300 передракових станів, 29 онкологій. Були випадки, коли своєчасне втручання лікарів рятувало жінкам життя. Нажаль, є випадки, коли дана патологія виявляється надто пізно.

Сьогодні ця програма діє у м.Луцьку під патронатом Луцького міського голови Миколи Романюка. Замовити безкоштовний виїзд пересувного мамо графа до себе на підприємство, в установу, організацію Ви можете за телефоном 24-11-02.

Коли я створював програму і давав їй назву «Я буду здоровою і щасливою», то прагнув, щоб наші жінки – берегині власних сімей – були здоровими і щасливими. Сьогодні і так вистачає проблем у суспільстві і у людей. Бережіть себе, бережіть своїх рідних і близьких. Регулярно 1 раз на рік жінкам після 35 років необхідно проходити мамографічне обстеження.

Пам’ятайте, онкологія на ранніх стадіях результативно лікується і пацієнт отримує винятково високі шанси на повне одужання від тяжкої недуги. Турбота про Ваше здоров»я і раннє виявлення раку молочної залози – основна мета цільової програми «Я буду здоровою та щасливою» обласної лікарняної каси та благодійного фонду «Рідна Волинь»