З турботою про ближнього.

19 січня, у свято Водохреща, благодійний фонд «Рідна Волинь» організував на Театральному майдані міста Луцька для соціально незахищених верств населення благодійну акцію «З турботою про ближнього».

Перед початком благодійної акції, незважаючи на п’ятиградусний мороз, з концертною програмою колядок і щедрівок виступив духовий оркестр Національної гвардії України, учасники якого з усіма бажаючими людьми теж співали відомі народні пісні.

Дмитро Глазунов – голова благодійного фонду «Рідна Волинь» у своєму вступному слові на відкритті благодійної акції привітав усіх присутніх з святом Водохреща і зазначив, що у цей день, людей будуть пригощати солдатською кашею та гарячим чаєм, щоб трішки зробити свято для тих, хто волею долі опинилися в складних життєвих обставинах.

Заслужений діяч мистецтв України Віталій Іваницький побажав усім, щоб Хрещення Господнє принесло кожній людині достаток, мир та спокій у кожен дім і в нашу Україну.

За кошти виділені благодійним фондом «Рідна Волинь» військові кухарі приготували майже 300 порцій смачної солдатської каші, якою разом з чаєм, безпосередньо з військової польової кухні, пригощали безхатченків та інших бажаючих людей різного віку. 

Як зазначила донька Бориса Клімчука Юлія Троц – ця благодійна акція є продовженням хороших і благородних справ, які з добром у серці для волинян робив Борис Петрович Клімчук, і в майбутньому, матиме продовження в інші християнські свята.

Смачна каша у морозний святковий день Водохреща була для багатьох малозабезпечених людей своєрідною кутею. Цей доброчинний захід засвідчив, що такі благодійні акції, з Божою благодаттю, об’єднують усіх нас робити добро і бути добрішими один до одного.

Перша така благодійна акція «З турботою про ближнього», організована благодійним фондом «Рідна Волинь» , стала хорошим прикладом для інших меценатів та благодійників організовувати у місті Луцьку безкоштовне харчування виїзною кухнею для людей обділених долею.